Bu sandviçi yemek önlük ister

Bir de feragatname...

12.10.2018 - 11:36 | Sencer Uçar

Bu sandviçi yemek önlük ister

İçeriğinde üç farklı sos bulundurması ve malzemelerinin bir hayli karışık olmasından ötürü yemesi zahmetli tavuklu sandviçi Dirty Louisiana’yı uzun bir sürenin ardından Birleşik Krallık’ta sınırlı sayıdaki restoranında yeniden görücüye çıkarmaya hazırlanan KFC, sorumluluğu müşterilerine bırakan bir kampanyaya imza atıyor.

Dirty Louisiana, çoğunluğu İngiltere sınırlarında olmak üzere yalnızca yedi restoranda servis edilecek. Ancak Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü’ne (GDPR) referansla marka, içerisinde ” Bıyığımda, sakalımda, kaşımda ya da yüzümün diğer bölgelerinde sos kalmasının sorumluluğun bana ait olduğunu kabul ediyorum” ifadesinin yer aldığı bir feragatname sunuyor. Feragatnamede, sosa bulanmış yüz fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılmasının olası sonuçlarına katlanma sorumluluğu da müşterilere bırakılıyor.

Marka, feragatnameye ek olarak, Dirty Louisiana’yı tadacak müşterilerine kıyafetleri mahvolmasın diye bir de önlük veriyor.

 

Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.