MediaCat

Plastik kusan çamaşır makinesi

smol’un çevre dostu bir mesajı var.

Plastik kusan çamaşır makinesi

Ambalajlarında plastiğe yer vermeyen çevre dostu hijyen markası smol, plastik atık sorununa plastik kusan çamaşır makinesiyle dikkat çekiyor.

Her yıl 70 milyonu aşkın deterjan kapsülünün atığa dönüştüğü Birleşik Krallık’ta yayınlanan Mother imzalı reklam filminde izleyiciyi durmaksızın plastik kusan çamaşır makinesiyle baş başa bırakan marka, çözümün adresi olarak kendisini gösteriyor.

İnsanların plastik atıkları azaltmaları gerektiğinin farkında olduklarını ancak çok azının hemen her gün kullanılan çamaşır deterjanı üzerinde durduğunu söyleyen smol CMO’su Hillary Strong, “Birleşik Krallık’ın plastik içermeyen ilk çamaşır kapsülü ambalajına öncülük etmekten gurur duyuyoruz. Birleşik Krallık’ta herkesin smol’a geçmesi durumunda her yıl 70 milyon kapsül ambalajının çöpe gitmesini önleyeceğimizi biliyoruz. Bu kampanya, plastik karşıtı mesajlardan yorulmuş bir kitleye smol’u mizahi ve dikkat çekici bir konseptle tanıtıyor: Ömrü boyunca ağırlaması muhtemel miktardaki plastik atığı kusan bir çamaşır makinesi. Plastikten gerçekten bıkmış kitlemizi anlatıyor” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.