MediaCat

Philip Morris SA’da üst düzey atama

Şirketin yeni kurumsal ilişkiler direktörü belli oldu.

Philip Morris SA’da üst düzey atama

Kadın yönetici sayısını artırmak amacıyla atamalarına devam eden Philip Morris/Sabancı, Şubat ayında şirket bünyesine katılan Hayal Güneyman’ın Philip Morris/Sabancı Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atandığını duyurdu.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezuniyetinin ardından başladığı kariyerinde 25 yılı ardında bırakan Güneyman, Philip Morris/Sabancı ailesinin bir parçası olmadan önce abbVie Pazar Erişim ve Kurumsal İlişkiler Direktörü mevkiinde bulunuyordu. Pazar Erişim Departmanı’nı kurduğu Abbott firmasında 1995-2013 yılları arasında görev alan Güneyman; daha önce üstlendiği Avrupa, Ortadoğu, Afrika bölge kontrolörlüğü gibi görevlerle bölgesel sorumluluklar almakta tecrübesini kanıtlamış bir isim.

Son atamayla birlikte, Philip Morris/Sabancı’da genel müdür enrique Jimenez’e bağlı çalışan 10 kişilik üst yönetim ekibindeki kadın profesyonel sayısı yediye ulaştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.