PepsiCo Türkiye’de bayrak değişimi

PepsiCo Türkiye Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

01.11.2019 - 15:21 | MediaCat

PepsiCo Türkiye'de üst düzey atamalar

PepsiCo’da bugün itibarıyla geçerli olmak üzere iki önemli atama gerçekleşti. Üç buçuk yıldır PepsiCo Türkiye Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev almakta olan Levent Yüksel, PepsiCo Avrupa Transformasyon Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak atanırken, Yüksel’den görevi devralan isim PepsiCo Doğu Avrupa ve Sahra Altı Afrika Yiyecek Kategorisi Genel Müdürü Ece Aksel oldu.

Geride kalan üç buçuk yıl süresince PepsiCo Türkiye’yi küresel ekonomik ve finansal dalgalanmalara rağmen başarılı bir şekilde yöneten Levent Yüksel, elde edilen güçlü ve sürdürülebilir sonuçlar ve gerçekleştirilen kritik dönüşümlerle PepsiCo Türkiye’yi geleceğe hazırlama yolunda önemli adımlar attı. Yüksel, PepsiCo Avrupa Sektörü İcra Komitesi bünyesindeki yeni görevinde dönüşüm ajandasına liderlik edecek, sürdürülebilir büyümeyi destekleyecek organizasyonel yetkinlikler, teknolojik dönüşüm ve verimlilik gibi konulara odaklanacak.

PepsiCo Türkiye’nin yeni genel müdürü Ece Aksel ise markanın Doğu Avrupa ve Sahra Altı Afrika bölgesi yiyecek kategorisini yüksek performans ve kategori büyüme sonuçlarıyla yönetti. Aksel, bu dönemde oluşturduğu güçlü ekip, organizasyon ve iş ajandasıyla işlerin gelecekte de aynı başarıyla sürdürülebilmesini sağlayacak yapının oluşturulmasına liderlik etti. Aksel’in PepsiCo Türkiye ekibinin başına getirilmesiyle birlikte, 12 kişiden oluşan PepsiCo Türkiye İcra Kurulu’nda kadın üye sayısı yediye ulaştı ve kuruldaki kadın üye oranı yüzde 58’i aştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.