MediaCat

OTHERWISE’dan sektöre merhaba

Bağımsız reklam ajansı OTHERWISE faaliyetlerine başladı.

OTHERWISE'dan sektöre merhaba

Semih Keleşoğlu ve Merve Keleşoğlu tarafından kurulan bağımsız reklam ajansı OTHERWISE faaliyetlerine başladı.

Her markasına özel bir yaklaşım sunmak ve yeni nesil yaratıcılığı güncel trendlerle buluşturan iletişimler tasarlamak amacıyla yola çıkan OTHERWISE; dijital ve konvansiyonel tüm alanlarda markalarına 360 derece hizmet vermeyi hedefliyor. Sıradan ve heyecansız olana karşı kuralları yeniden yazma felsefesini benimseyen ajans, kendini “fabrikasyon fikirlerin klişeliğinden uzak, hikâyenin ve içgörünün gücüne inanan, mecra bağımsız iletişimler, ezber bozan ve gündem yaratan işler tasarlayan” bir yapı olarak tanımlıyor.

Kariyerleri boyunca yolları çok sayıda ajansla kesişen Semih Keleşoğlu ve Merve Keleşoğlu, imza attıkları işlerle Felis’ten Kristal Elma’ya çok sayıda organizasyonda ödüle layık görülmenin yanı sıra, 2021 yılında isimlerini Luerzer’s Archive’ın “200 Best Digital Artist” listesine yazdırdı ve PHNX Awards gibi global organizasyonlarda jüri üyeliği üstlendi. Semih Keleşoğlu, 2019’da MediaCat’in 30 Under 30 seçkisinde de boy göstermişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.