MediaCat

Baykuş Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından bu yıl 11’ncisi düzenlenen Baykuş Ödülleri’nde ödüller sahipleriyle buluştu.

Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin (TÜAD) yılın en başarılı pazarlama ve kamuoyu araştırmalarını ödüllendirmek amacıyla düzenlediği Baykuş Ödülleri’nin bu yılki ödül töreni dün gece Hilton Bosphorus Otel’de gerçekleştirildi. Kurumsal destekçileri arasında Unilever, Anadolu Efes, Petrol Ofisi, ETİ, Karaca, Upfield, Kantar ve Retail Center’ın bulunduğu törenin sunuculuğunu Geveze üstlendi.

2013 yılından bu yana Baykuş Ödülleri’ne başvuru yapanların, proje değerlendirmelerinde jüri olarak görev alanların, TÜAD üyeleri araştırmacılar ve araştırmaverenlerin de katılımıyla oluşturulan komite bu yıl iki ay boyunca çalışarak puantaj sistemi ve kategorilere ilişkin yönetmelikte köklü değişiklikler gerçekleştirdi. Kategorilere Kaşif Baykuş, İletişimci Baykuş, Taktisyen Baykuş, Politik Baykuş kategorileri eklenirken, proje değerlendirmelerinde yer alan jürinin en beğendiği projeye de ilk kez jüri özel ödülü Platin Baykuş ödülü verildi. 11. Baykuş Ödülleri’nde 27 araştırmaveren, 18 araştırma şirketi ve 6 veri toplama şirketi ödüllendirildi.

2023 Baykuş Ödülleri’nde kazananlara buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.