MediaCat

Orgazm mı yoksa somonlu lazanya mı?

Alman süpermarket zincirinden ilginç kampanya.

Orgazm mı yoksa somonlu lazanya mı?

Almanya’nın en eski ve en büyük süpermarket zincirlerinden birisi olan Edeka, YouTube üzerinden yayın yapan yemek kanalının tanıtımı için oldukça ilginç bir kampanya yürütüyor.

İnsanların lezzetli bir yemekten aldıkları zevkin orgazm sırasında aldıkları zevke eşdeğer olduğu fikrinden yola çıkılan kampanya için hazırlanan mikrositede ziyaretçilere bir dizi video sunuluyor. Ekrandakilerin orgazm anlarından kareleri barındıran kısa videoların sonunda izleyicilerin karşısına iki seçenek sunuluyor. Birisi gerçek bir orgazma işaret eden bu seçeneklerden diğeri ise lezzetli bir yemekten oluşuyor.

Doğru cevabı bulmanın oldukça zor olduğu eğlenceli kampanya izleyicileri daha fazlasını keşfetmek için Yumtamtam adı verilen kanala davet ediyor. Siz de kendinizi sınamak isterseniz proje için hazırlanan mikrositeye videonun sonunda beliren bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak: reddit

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.