MediaCat

Odeabank’tan beyne oksijen götüren hesap

Banka, yeni hesabını eğlenceli bir reklam dizisiyle tanıtıyor.

Odeabank’tan beyne oksijen götüren hesap

Odeabank‘ın Voden imzası taşıyan yeni reklam kampanyası, bankanın Oksijen ismini verdiği ve kullanıcılarını sadece sağladığı esneklik ve avantajlı faiz oranlarıyla değil, aynı zamanda ödülleri ile de memnun eden hesabını tanıtıyor.

Sitcom tarzında çekilen reklam filmlerinin hikâyeleri bir çiftin oturma odasında başlıyor. Filmlerde, kadının soruları ile sıklıkla zor durumda kalan erkeğin beyninde devam eden problemler, işe “Oksijen”in karışması ile çözüme ulaşıyor.

Voden’den içeriğin müşteri onayı öncesinde yayınlanmış olması gerekçesiyle gelen talep doğrultusunda haberde yer verilen videoları yayından kaldırıyoruz. Ajansın ilettiği açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

“Odeabank Oksijen Hesap ile ilgili yer alan haberin kampanyanın henüz markamızın hiç bir mecrasında yayında olmaması ve onaylanmamış bir çalışma olmasından dolayı doğru video ve doğru içerikle ileri bir tarihte tekrar yayına alınmak üzere kaldırılmasını talep ediyoruz.”

Deniz Yetkin Birol
Voden, Müşteri İlişkileri Müdürü

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.