Gelecek vaat eden medyacılar

MediaCat, önümüzdeki yıllarda adından sıklıkla bahsettirmeye aday medyacıları derledi.

23.07.2015 - 13:40 | Tuğba Özögretmen

Gelecek vaat eden medyacılar

Kimi devasa bütçelere şekil veriyor kimi de küçücük bütçelerden harikalar yaratıyor… Medya ajansı yöneticilerine, henüz 30’unu aşmamış ve projelere yaptıkları yaratıcı katkıyla, vizyoner bakışıyla, konvansiyonel ve dijital mecralardaki hâkimiyeti ve bilgisiyle, bulunduğu departmana bağlı olarak strateji, planlama ve içgörü yaratma kabiliyetiyle öne çıkan, gelecek vaat eden medyacıları sorduk.

Bundan birkaç sene sonra adından sıklıkla bahsettirmeye aday 14 kişi karşınızda…

Aysun Zambak Güngör, MG Media / Medya Planlama UzmanıAysun Zambak Güngör
MG Media / Medya Planlama Uzmanı

Son dört yıldır MG Media’da, Penti ve Domino’s Pizza gibi reklam gündemi yoğun olan markalarda kendini geliştirmiş ve şimdilerde Mango ve ETİ’nin tüm markalarının televizyon ağırlıklı olmak üzere medya planlamalarını sırtlayan bir isim Aysun Zambak Güngör.

Bu yıl içinde bir ETİ markası olan Frigo’nun, yalnızca sinemada satılan bir ürün olduğu algısını yıkan ve birkaç dönemdir ETİ’nin hareketsizliğe “sağlık için hareket, hareket için bisiklet” vurgusunu hayatımıza sokan etkili kampanyanın medya planlarının ardında da o var.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.