MediaCat

Domino’s Pizza’ya yeni pazarlama ve satış direktörü

Domino’s Pizza’nın pazarlama ve satış operasyonunu yönetecek isim belli oldu.

Domino’s Pizza’ya yeni pazarlama ve satış direktörü

1960 yılında ABD’de kurulan ve bugün 85 ülkede 16 bini aşkın restoranıyla hizmet veren Domino’s Pizza’nın 23 yıldır faaliyette olan Türkiye ayağı Domino’s Pizza Türkiye’de pazarlama ve satış direktörlüğüne Pınar Lafçı Togay atandı.

2006 yılında Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine aynı yıl Legrand’da ürün müdürü olarak başlayan Pınar Lafçı Togay, 2008-2014 yıllarında Leroy Merlin’de ürün müdürü, grup ürün direktörü, grup ürün ve görsel mağazacılık direktörü, pazarlama ve tedarik zinciri koordinatörü olmak üzere farklı görevlerde bulundu.

2014 yılında kıdemli kategori grup müdürü olarak atandığı Penti’deki çalışmalarına kategori direktörü olarak devam eden Pınar Lafçı Togay, son olarak Penti Pazarlama Direktörü olarak görev yapıyordu. Togay, Domino’s Pizza Pazarlama ve Satış Direktörü olarak yeni görevine Nisan 2019 itibarıyla başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.