NN Hayat ve Emeklilik’te üst düzey atama

NN Hayat ve Emeklilik Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

07.03.2019 - 10:48 | MediaCat

NN Hayat ve Emeklilik'te üst düzey atama

NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, 2017 yılından bu yana NN Hayat ve Emeklilik Bankasürans ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Didem Özsoy Dirican, Ocak 2019 itibarıyla NN Hayat ve Emeklilik Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Lisans eğitimini 1997 yılında Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlayan Didem Özsoy Dirican, kariyerine Körfezbank’ta yönetici adayı programıyla başladı. Bankacılık sektöründe yedi yıl farklı görevler üstlenen Özsoy Dirican, 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde finans ve pazarlama üzerine yüksek lisansını tamamladı. 2005 – 2013 yılları arasında  AvivaSA Emeklilik ve Hayat bünyesinde pazarlama ve bankasürans departmanlarında iş geliştirme, ürün yönetimi ve satış geliştirme fonksiyonlarında yönetim kademesinde bulunan Özsoy Dirican, AK Emeklilik ve Aviva birleşmesinde de etkin görev üstlendi.

Özsoy Dirican, NN Hayat ve Emeklilik bünyesine iş ortaklığı müdürü unvanıyla Mayıs 2013’te katılmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.