MediaCat

Zamanın ruhunu yakala!

Wunderman Thompson imzalı Future 100’ı hazırlayan ekibin lideri Lucie Greene, sektörün avantaj peşinde koşan profesyonelleriyle Digital Age Summit sahnesinde buluşmak için hazır.

Zamanın ruhunu yakala!

Strateji departmanlarındaki sektör profesyonelleri tüketici davranışlarını –bugünlerde anlık olarak- takip etmekle meşgulken, aynı işi çok daha havalı bir düzlemde gerçekleştiren şanslı bir grup var: Trend okuyucular.

Marka ve pazarlama dünyasının en gözde para birimi içgörünün peşinde koşan bu tabiatıyla fütürist grup, kimi zaman henüz gün yüzüne çıkmamış kimi zamansa henüz kitlesellik kazanmamış davranış değişikliklerini raporlayarak, bir anlamda sektörün rotasını belirlemekle mükellef. Bu görevi tüm dünyanın takdirine mazhar olacak şekilde yapan grupların başında da, “reklam dünyasını planlamayla tanıştıran ajans” olarak da anılan J. Walter Thompson geliyor.
Bir süre önce Wunderman’la birleşerek Wunderman Thompson adını alan ajansın trend konusundaki alametifarikası, her yılın sonunda yayınlanan ve bir sonraki yıla damga vurması beklenen davranış değişikliklerini bir araya getiren Future 100 elbette. Ajans bünyesindeki İnovasyon Grubu’nun imzasını taşıyan raporun ardındaki en yetkili isimse Digital Age Summit 2019’un bu yılki konuşmacıları arasında yer alan Lucie Greene…

Sırada ne var?

Wunderman Thompson İnovasyon Grubu Dünya Başkanı Lucie Greene, gerek ekibiyle gerekse bireysel olarak bizleri nasıl bir geleceğin beklediğine dair durmaksızın üreten bir zihin. Geçtiğimiz yıl yayınlanan kitabı Silicon States’te büyük teknoloji şirketlerinin hayatlarımızda oynadıkları rolün yıllar içinde nasıl değiştiğini ve bunun bireyler üzerindeki etkisini inceleyen Greene; Facebook, Google, Amazon gibi devlerin rolüne dair düşünen herkese yepyeni ufuklar vaat ediyor.

Greene, Digital Age Summit 2019 sahnesinde yapacağı “Sırada Ne Var: 2019’da İzlemeniz Gereken Tüketici Elektroniği ve Dijital Trendleri” başlıklı sunumunda teknoloji ve etik arasındaki belirsiz ilişkiden sanal influencer’lara, Amazon’dan Google’a, Spotify’dan Apple’a uzanan bir yelpazede tüm teknoloji devlerinin yeni muharebe sahası olarak belirlediği ses konusunda yaşanan gelişmelere yakından bakacak ve bu alanlarda fark yaratmak için atılması gereken adımlara odaklanacak.

Zamanın ruhunu yakalamak ve modern hayatın temposuna yetişmekte güçlük çeken herkese iyi gelecek bu özel buluşmayı kaçırmamak için 16 Nisan’da UNIQ İstanbul’daki yerinizi alın.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.