Nissan’dan ofiste egzersiz rehberi

Ryan Lochte’nin yardımıyla çalışırken de egzersizlerinizden geri kalmayın.

07.03.2013 - 13:36 | Ali Kuru

Nissan’dan ofiste egzersiz rehberi

Her şeyden önce, TBWA/Chiat/Day’in hazırladığı reklam filminin sesini kısın ve şampiyonu yüzücü Ryan Lochte’nin ofis çalışanları ve otomobil alıcılarına sıradan bir çalışma gününde nasıl fit kalabileceklerini gösterişini seyretmenin keyfini çıkarın.

Olimpiyat şampiyonu yüzücü geçtiğimiz yıl Nissan’ın yeni modeli Sentra’nın tanıtımı için hazırlanan bir reklam filminde yer almıştı. Lochte bu defa performans koçu David Jack ile birlikte bugüne kadarki en kolay masa başı egzersiz rutinini göstermek için aramızda. Bu ‘zorlu’ rutinin içinde yer alan hareketlerden bazıları şöyle: Konferans Araması Egzersizi, arka kol kaslarınızı belirginleştirmeniz için yapmanız gereken Kahve Bükme ve Sinerji Mekik.

Lochte’den ilham alınmasını uman Nissan sizleri de kendi ofis egzersizlerinizi göstermeye davet ediyor-dönen sandalyenizdeki esneme hareketleri bu alanda iddialı olabilir. Markanın Facebook sayfasına göndereceğiniz egzersizleriniz size bir Kindle Fire kazanma fırsatının yanı sıra, kendi videonuzun çekileceği bir New York seyahati sunuyor.

Haluk Kasarcı

(kaynak: creativity online)