MediaCat

Adidas şehrin tüm renklerini birleştiriyor

Adidas, ‘Unite All Originals’ adlı yeni kampanyasına çektiği videoda harika bir remix ziyafeti veriyor.

Adidas şehrin tüm renklerini birleştiriyor

Adidas global çapta yürüttüğü yeni kampanyası ‘Unite All Originals’ için çektiği ilk videosunu yayınladı. 90 saniye süren video, benzersizliğin ruhunu ve heyecanını yaşatmayı hedefliyor.

Videonun yapımcılığını üstlenen ve DJ koltuğunda oturan A-Trak’e ait ‘Landline’ adlı remix, doğal seslerle birleşerek mini bir sokak konseri atmosferi yaratıyor. Fransız yönetmen SoMe ile işbirliği içinde yürütülen videonun yaratıcı ajansı ise Montreal merkezli Sid Lee.

Yaratıcı video, her ne kadar kampanyaya hizmet etse de, markanın internet sitesinde dünyanın birçok farklı yerinden sanatçıyı birleştiren yeni uygulaması için de dikkat çekici bir rol üstleniyor. Sürece destek veren sanatçılar ise şöyle: Tasarımcı Stööki, heykeltraş Grace Tang, yarattığı videolar ile hikayeler anlatan Colin Solal Cardo, Evan Roth, rapçi Iggy Azalea, müzik yapımcısı Daniel Disaster, ressam Flip ve digital sanat alanında ses getiren Geoff Lillemon.

Tuğba Dülger

(kaynak: branding magazine)

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.