DISCOP West Asia 2013 devam ediyor

MediaCat'in medya sponsoru olduğu ve bir oturuma ev sahipliği yaptığı etkinlikte 2'inci gün geride kaldı.

07.03.2013 - 11:24 | Ali Kuru

DISCOP West Asia - İstanbul

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ve Ceylan Intercontinental Hotel’in ev sahipliği yaptığı DISCOP West Asia dün yapılan oturumlarla sürdü. 51 ülkeden yüzlerce delegenin katılımı ile gerçekleşen DISCOP West Asia 2013’e katılım ilk günkü gibi yoğundu.

Üçüncü günde yalnızca satış işlemlerinin yapılacağı etkinlikteki oturumlar dün akşam itibariyle tamamlanırken, ‘World TV Consumption Trends, TV Dares to Reinvent Itself’, ‘A Close Look at the Turkish Merchandising Marketplace’ ve ‘New Business Models for Television’ oturumlarına ilgi büyüktü.

ZenithOptimedia Gürcistan Direktörü Anna Chebotoreva, Publicis Hepta Gürcistan CEO’su Irına Sak, Turkuvaz Medya Grubu Reklam Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ahmet Kale, Habertürk Televizyonu Sosyal Medya Direktörü Esra Yalçınalp ve FIC Türkiye Yöneticisi Adam Theiler’ın konuşmacı olarak yer aldıkları ‘New Business Models for Television’ oturumunda dijital medya ve televizyonun geleceği tartışılırken; katılımcıların hepsi iki platformun yakın gelecekte tam bir entegrasyon içinde olacağı konusunda görüş birliğinde olduklarını ifade ettiler.

Katılımcı firmaların bugün de satış işlemlerine devam edeceği DISCOP West Asia akşam saatlerinde sona erecek.

Haluk Kasarcı

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.