MediaCat

Nissan Türkiye’den Mısır’a transfer

Nissan Mısır Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

Nissan Türkiye’den Mısır’a transfer

2016 yılından bu yana Nissan Türkiye’de satış müdürü olarak görev alan Orhan Seyman, Nissan Mısır Satış ve Pazarlama Direktörlüğüne atandı. Yeni görevine 1 Nisan itibarıyla başlayan Seyman, koltuğunu Nissan Türkiye Bayi Geliştirme ve Müşteri İlişkileri Müdürü Burak Azmanoğlu’na devretti.

Nissan Mısır Satış ve Pazarlama Direktörü olarak satış, pazarlama, bayi geliştirme ve müşteri hizmetleri sorumluluklarını üstlenen Orhan Seyman, lisans eğitimini ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi’nde işletme üzerine yüksek lisans, Bilgi Üniversitesi’nde işletme, yönetim ve organizasyon alanında doktora eğitimi alan Seyman, kariyerine Borusan Holding Stratejik Planlama Uzmanı olarak başladı. Sonrasında Ford Otosan’da marka yöneticiliği, satış operasyonları ve bölge satış müdürlüğü görevlerini yürüten Seyman, Nissan’a katılmadan önce General Motors Türkiye’de ticari araçlar ve ikinci el araç yöneticisi ve filo satış müdürü, İnci GS Yuasa’da ise ülke satış müdürü olarak çalıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.