New York Festivals Advertising Awards’tan Türkiye’ye 1 ödül

New York Festivals Advertising Awards'ta yılın ödülleri açıklandı.

18.07.2022 - 10:32 | Sencer Uçar

New York Festivals Advertising Awards'tan Türkiye'ye 1 ödül

Uluslararası reklamcılık ödülleri New York Festivals International Advertising Awards’ta (NYFA) yılın kazananları belli oldu.

Bu yıl 12 Büyük Ödül, 82 Altın, 90 Gümüş ve 119 Bronz’un dağıtıldığı organizasyonda 4129Grey‘in Mastercard Türkiye için hazırladığı Umudu Hesaplamak (Calculating Hope) Financial – Use of Discipline/Medium: Sponsorship kategorisinde Gümüş Ödül’ün sahibi oldu. Umudu Hesaplamak, Sports – Best Use: Use of Data kategorisinin de finalistleri arasında yer aldı.

Umudu Hesaplamak (Calculating Hope)

Ajans: 4129Grey
Reklamveren: Mastercard Türkiye
Kategori: Financial – Use of Discipline/Medium: Sponsorship
Ödül: Gümüş Ödül

New York Festivals International Advertising Awards 2022’de PR kategorisi kısa listesinde Titrifikir‘in Uluslararası İşitme Engelliler Haftası kapsamında FOX TV ekranlarında hayata geçirdiği farkındalık projesi Büyük Değişiklik (The Big Change) de yer alıyordu.

60 ülkeden kampanyaların yarıştığı organizasyonda Büyük Ödüllerin sahipleri Serviceplan Almanya (3), VMLY&R (3), McCann Paris (2), Berlin Cameron (1), SS+K, VIRTUE (1) ve Wunderman Thompson Arjantin (1) oldu. Best in Show 2022 ödülü ise The Bread Exam ile McCann Paris’e takdim edildi.

New York Festivals International Advertising Awards 2022’nin tüm kazananlarına buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.