MediaCat

Mutluluğun 3 malzemeli tarifi

Smith’s’in amacı, mutluluğun tarifinin ne kadar basit olduğunu göstermek.

Mutluluğa ulaşmak için ne yapılması gerektiği, akıllara karmaşık yanıtlar getirebilir. Frito Lay’in atıştırmalık markalarından Smith’s (Lay’s) ise yanıtı basit tutmaktan hatta üç adımla sınırlandırmaktan yana.

Goodby Silverstein & Partners işbirliğiyle “Joy is a Simple Recipe” adlı yeni bir platform yaratan marka, yönetmenliğini Nick Ball’un üstlendiği filminde mutluluğun illa karmaşık yollar gerektirmediğini önce köpek, araba ve pencerenin bir araya gelişiyle, ardından bir başka üçlünün, patates, yağ ve tuzun birlikteliğiyle gösteriyor.

PepsiCo Avustralya ve Yeni Zelanda Atıştırmalık ve İçecek Pazarlama Müdürü Vandita Pandey, “Smith’s Avustralyalılar için yalnızca bir atıştırmalık değil; mutluluğun abartıya muhtaç olmadığının ve çoğu zaman basit bir tarifi olduğunun hatırlatıcısı. Bu tariflerin ve mutluluk anlarının nesiller boyunca parçası olan Smith’s, önümüzdeki onyıllar boyunca insanların basit mutluluklar bulmalarına ilham vermeye devam edecek olmanın heyecanını yaşıyor” diyor.

Köpek, araba ve pencereyi ilerleyen dönemde üç malzemeli başka tarifler izleyecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.