MediaCat

Mondelez International Türkiye’de üst düzey atama

Mondelēz International Türkiye’nin yeni kurumsal ilişkiler müdürü belli oldu.

Mondelez International Türkiye’de üst düzey atama

First, Falım, Kent, Olips, Bonibon ve Jelibon gibi markalarıyla atıştırmalık sektöründe faaliyet gösteren Mondelēz International Türkiye’de kurumsal ilişkiler müdürlüğüne Doruk Arbay atandı.

Bilkent üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezuniyetinin ardından Bentley College, McCallum Graduate School of Business’da iş idaresi alanında yüksek lisans eğitimi alan Doruk Arbay kariyerine HSBC’de başladı. 2002 yılında CNBC-e’de İçerik ve Pazar Araştırması bölümlerinde yardımcı yönetici olarak görev alan Arbay, 2006 – 2015 yıllarında Turkcell’de kurumsal ilişkiler ve yatırımcı ilişkileri kıdemli yöneticiliğinin yanı sıra kamu ilişkileri kıdemli yöneticiliğini üstlendi.

2015 yılında Türk Telekom Regülasyon Politikaları Grup Müdürü, 2016 yılındaysa Imperial Tobacco Doğu Akdeniz Bölgesi Kurumsal ve Yasal İlişkiler Direktörü olarak çalışmalarını sürdüren Doruk Arbay, Mondelēz International Türkiye Kurumsal İlişkiler Müdürü olarak şirketin kurumsal ilişkilerinin yanı sıra tüm iletişim faaliyetlerinden de sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.