MediaCat

Meşhur erkeklerin gölgede kalan kız kardeşleri

Netflix yeni dizisi Enola Holmes’un tanıtımı için erkek kardeşlerinin gölgesinde kalan başarılı kız kardeşleri anıyor.

Meşhur erkeklerin gölgede kalan kız kardeşleri

Başrollerini Millie Bobby Brown ve Henry Cavill’in paylaştıkları yeni dizisi Enola Holmes geçtiğimiz günlerde izleyicilerle buluşan Netflix, dizinin tanıtımı için bir açıkhava kampanyası hazırladı. McPartland Studio tarafından Netflix Birleşik Krallık ve Netflix İrlanda adına hazırlanan kampanya kapsamında Londra, Marylebone Road’da bulunan Sherlock Holmes heykelinin yanına kurgu karakterin kız kardeşi Enola Holmes’un heykeli dikildi.

Enola Holmes’un tanıtım kampanyası vesilesiyle tarihte yer etmiş önemli isimlerin kız kardeşlerini onurlandırmak isteyen Netflix, ayrıca, Charles Dickens’ın kız kardeşi Frances Dickens, Thomas Hardy’nin kız kardeşi Mary Hardy, Wolfgang Amadeus Mozart’ın kız kardeşi Maria Anna Mozart ve VII. Edward’ın kız kardeşi Prenses Helena Victoria gibi başarıları erkek kardeşlerinin başarılarının gölgesinde kalmış kadınların heykellerini de ağabeylerinin heykellerinin yanına yerleştirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.