MediaCat

Mobilera yönetim kadrosuna yeni bir isim

Dijital&mobil reklam pazarlama firmalarından Mobilera, kadrosuna deneyimli bir ismi dâhil etti.

Mobilera yönetim kadrosuna yeni bir isim

Dijital&mobil reklam pazarlama firmalarından Mobilera, kadrosuna deneyimli bir ismi dâhil etti. TBWA, Young&Rubicam, Saatchi&Saatchi, D’arcy, gibi ajanslarda müşteri ilişkileri yöneticisi ve çok uluslu firmalarda da satış müdürü olarak çalışmış olan Sedat Dönmezer, Mobilera CSO’su (satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı) olarak atandı.

Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra University of California – Berkeley’de pazarlama programını tamamlayan Dönmezer, kariyerine Saatci&Saatchi, D’arcy, Young&Rubicam ve TBWA gibi reklam ajanslarında ulusal ve çok uluslu markaların müşteri ilişkileri yöneticiliğini yaparak başladı. Dönmezer, Microsoft’ta online reklam satış yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Adobe’de Akdeniz ülkeleri ve Türkiye dijital pazarlama çözümlerinden sorumlu satış müdürü olarak görev yapmıştı. Ocak 2013 tarihi itibariyle ise Mobilera’da chief sales officer (satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı) olarak görevine başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.