Mobilde Grand Prix Brezilya’nın

FCB Brezilya, Nivea Sun Kids ile Grand Prix’nin sahibi oldu.

17.06.2014 - 21:21 | Melis Madanoğlu Sözer

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin üçüncü gününde Mobil kategorisinin kazananları ödüllerine kavuştu. Grand Prix’yi kazanan ajans, Nivea için hazırladığı Nivea Sun Kids işiyle FCB Brezilya oldu. Bu yıl ilk kez bu denli yaratıcı fikirler ve hem kullanış hem de yaratıcılık açısından son derece başarılı uygulamalarla karşılaştıklarını belirten Jüri Başkanı ve Pereira & Odell ECD’si Jamie Robinson, tüm işler arasında Nivea Sun Kids’i tereddütsüz seçtiklerini söyledi. Robinson, düzenledikleri basın toplantısında “Nivea Sun Kids öyle bir işti ki, hem marka mesajı hem kullanılan medya hem fikir hem de zamanlama açısından her şeyiyle son derece yaratıcı ve başarılıydı. Bu nedenle hiç tereddüt etmeden Grand Prix’yi ona vermeyi uygun bulduk” dedi.

[vimeo]http://vimeo.com/94183007[/vimeo]

Bu yıl 1187 işin yarıştığı Mobil kategorisinin kazananları arasında, bu kategoriye toplam 124 iş gönderen Brezilya bir Grand Prix ve 3 altın aslan ile kategoriyi domine etmeyi başardı. Kategoriye bu yıl Türkiye’den 22 başvuru oldu ve 41?29!’un #SolSelfie çalışması kısa listede yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.