MMA Smarties Türkiye Ödülleri sahiplerini buldu

MMA Smarties Türkiye kazananları belli oldu.

17.12.2021 - 10:58 | MediaCat

MMA Smarties Türkiye Ödülleri sahiplerini buldu

Mobil Pazarlama Derneği MMA (Mobile Marketing Association) tarafından düzenlenen ve bu sene Ece Sükan’ın sunumuyla dün akşam MMA EMEA YouTube kanalından canlı yayınlanan MMA Smarties Türkiye Ödül Töreni’nde ödüller sahipleriyle buluştu.

Marka, ajans ve teknoloji sağlayıcılarının birlikte ortaya koyduğu modern pazarlama yaklaşımlarını ve mobilde etki yaratan kampanyaları ödüllendiren Smarties, 11’inci senesinde rekor başvuru sayısına ulaştı. Pazarlama sektörünün deneyimli isimleri ETİ Pazarlama Grup Başkanı Zeynep Dipçin Akdoğan başkanlığındaki jüride bir araya gelerek mobil yaratıcılığın “en”lerini belirledi.

MMA Smarties Türkiye Ödül Töreni’nde dört ana bölüm (Marketing Objectives, Media, Technology, Business Transformation) altında yer alan 25 kategoride toplamda 11 Altın, 25 Gümüş, 32 Bronz Smarties ve iki Endüstri Ödülü sahiplerine teslim edildi.

EMEA Bölgesi’nin 54 ödülünden 35’i Türkiye’ye

EMEA Bölgesi’nin kazananlarının büyük kısmının Türkiye’den çıkması dikkat çekti. 54 ödül arasından 20 Altın Smarties’in 8’i, 17 Gümüş Smarties’in 14’ü, 16 Bronz Smarties’in 13’ünü yerli kampanyalar evine götürdü.

Organizasyonda Altın, Gümüş ve Bronz Smarties kazanan işlere buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.