MediaCat

Milyon dolarlık Whopper yarışması

Burger King’in başlattığı yarışma, Whopper severlerin yaratıcılığı ile yapay zekâyı bir araya getiriyor.

En farklı Whopper’ın peşine düşen Burger King, ucuna 1 milyon dolar para ödülü koyduğu yeni yarışması “Milyon Dolarlık Whopper” kapsamında tüketicilerinden yaratıcı malzeme kombinasyonları bekliyor.

Markanın oluşturduğu mikro siteye giren tüketicilerden üç ila sekiz malzemeden oluşan bir Whopper yaratmaları isteniyor. Ardından her bir malzemeyi komut olarak algılayan Stable Diffusion destekli “Grilliam” isimli yapay zekâ aracı, son dokunuşu bu hayali Whopper’ı görselleştirerek yapıyor.

Media.Monks işbirliğinde geliştirilen ve katılımı ABD vatandaşları ile sınırlı tutulan yarışmaya dahil olmak için zincirin sadakat programı Royal Perks’e giriş yapılması, hesabı olmayanların ise kayıt olması zorunlu tutuluyor.

Markanın 30 saniyelik bir reklam filmiyle tanıttığı yarışma sonucunda belirlenen üç finalist, Burger King’in genel merkezine giderek sınırlı bir süre için ABD’deki Burger King menülerinde yerini alacak olan ürünlerini yerinde geliştirme fırsatı yakalayacak. Birinci olan isim ise 1 milyon dolarlık para ödülünün sahibi olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.