MediaCat

Yemeden önce iki kez düşünün: Spoiler Whopper

Burger King’den Star Wars hayranlarını seçime zorlayan bir kampanya.

Yemeden önce iki kez düşünün: Spoiler Whopper

Spoiler yememek için binbir takla atıyorsunuz ama birileri çıkıp, bu çabanızdan bir parça vazgeçmeniz karşılığında size bedava bir şeyler vermeyi vaat ediyor. Bir yanda emekleriniz ve film ya da diziye duyduğunuz sevgi, diğer yanda ödülünüz…

Star Wars: Rise of Skywalker’ın vizyona girmesine kısa süre kala Burger King, her türlü spoiler’dan uzak kalmaya yemin edenlere ilginç bir teklif sunuyor. Kampanyanın ilk ayağında marka; menü isimlerinden ambalajlara, çalışanların kıyafetlerinden pipetlere kadar her yerin Star Wars spoiler’larıyla kaynadığı bir spoiler restoranı tasarladı ve bu özel restoranında ağırladığı Star Wars hayranlarından spoiler ya da bedava yemek arasında seçim yapmalarını istedi.

Star Wars hayranlarının ikilem dolu anları şöyle (Endişelenmeyin, bu versiyon spoiler içermiyor):

Markanın Star Wars’u direkt olarak zikretmediği kampanyasının ikinci kısmında ise Burger King mobil uygulamasına girip, spoiler’ları okuyanlara bedava Whopper yeme şansı sunuluyor.

Spoiler’ların gerçek olup olmadığı ise filmin vizyona girmesinin ardından anlaşılacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.