MediaCat

Microsoft’a renk geldi

Nokia’nın satın alınmasının ardından gelen reklamda Microsoft Apple’ı andırıyor.

Microsoft’a renk geldi

Nokia hamlesi ile çok konuşulan Microsoft, telekomünikasyon devinin satın alışının ardından yayınlanan ilk reklam filmi ile de adından söz ettireceğe benziyor. Geçtiğimiz Cuma günü gerçekleşen işlemle Nokia’nın donanım kanadını satın alan Microsoft, ‘diğer’ cihazları kullananların siyah beyaz dünyasında alabildiğine eğlenceli hayatlar süren iki WindowsPhone kullanıcısının öyküsünü ekrana taşıyor. Reklam filmi ‘Her şey daha renkli hale geldi’ mesajı ve #MoreColorful hashtag’i ile son buluyor.

İsmini 60’lara damga vuran rock müzik gruplarından The Kinks’in I’m Not Like Everybody Else’inden alan reklam filminin müziği de 66’da yayınlanan aynı adlı şarkının nakaratıyla oluşturulmuş. In-house üretilen filme kısa süre içinde her biri başka bir şarkıyla özdeşleşen yeni filmlerin ekleneceği ve Microsoft’un Nokia hamlesine paralel olarak agresif biçimde kullanıcıları WindowsPhone kullanmaya çağıracağı kampanyalarını sıralayacağı şu sıralarda kulislerde konuşuluyor.

Kaynak: Creativity Online

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.