MediaCat

Sosyal TV izleyicileri Pazartesi’yi Survivor’la geçirdi

Geçtiğimiz Pazartesi günü Twitter’ın en çok konuşulan programı Survivor oldu.

Sosyal TV izleyicileri Pazartesi’yi Survivor’la geçirdi

Olağan bir Pazartesi geçiren sosyal TV izleyicileri, tercihlerini gene Survivor tarafından kullandı. Geceyi açık ara farkla kapatan Survivor, bir Pazartesi klasiği haline dönüşürken Karadayı ile taht kavgasını da keskinleştirmiş oldu. Karadayı günü ikinci sırada bitirirken Kara Para Aşk’ın heyecanlı izleyicileri dizilerini üçüncü sıraya taşıdı.

Survivor’da hafta başı galibiyeti

Hafta sonunu zaferle kapatan yarışma, Pazartesi günü de Twitter‘ın en çok konuşulan programı oldu. 3 Adam‘ın Survivor taklidi sosyal TV izleyicisini güldürmeye devam ederken izleyiciler “Survivor ne zamandan beri belgesel kapsamına girdi, kime sorsam belgesel izliyor ama kime baksam Survivor tweeti atıyor..” gibi esprili eleştiriler paylaştı. “Bizim ülke doğuştan Survivor. Elenen ölüyor.” diyen izleyiciler Turabi’ye “Biri şu Survivor’da ki Turabi’yi dövse de biz de çekirdek çitleyerek izlesek” diyerek takılmadan edemedi.

Kayadayı reytinglerde Survivor'la kapışıyor

Karadayı’da #aramızagirenler

#aramızagirenler etiketi ile yayınlanan bölümüyle “Karadayı zamanları bu zamanlar” diyen sosyal TV izleyicilerinin parmaklarında Pazartesi gecesini ikinci sırada kapatan dizide “Feride asaletini anneden almış.. Kerime hanim geç kaldı ama doğruyu da buldu sonunda..” yorumları yapıldı. Nihat Altınkaya’nın oyunculuğu yere göğe sığdırılamazken izleyiciler gece boyunca #aramizagirenler, #kenanimirzalioglu, #mahirferide, #bergüzarkorel ve #bizimyer etiketlerini parmaklarından düşürmedi.

Kara Para Aşk ve Engin Akyürek

Yeni bölüm fotoğraflarını ve fragmanı paylaşmaya başlayan sosyal TV izleyicileri, yeni bölüm ile ilgili yavaşta yavaştan heyecanlanmaya başladı. Engin Akyürek ile ilgili “Engin Akyürek, sadece işine odaklanır, onun için o an en önemli o olur, öteye beriye bakmaz, başka durumlara sapmaz” yorumlarını paylaşan kullanıcılar “Bu arada demesem ölürüm Kara Para Aşk‘ta Engin Akyürek var ya yakıyor. Gerçi Engin’in o bakışlarını bilmeyen varsa vah halinize” diyerek oyuncu hakkındaki düşüncelerini de açıkladı.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz Pazartesi günü Twitter'ın en çok konuşulan programı Survivor oldu.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak KimolaAnalytics tarafından 28 Nisan 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.