Mercedes-Benz Türk’e yeni kurumsal iletişim müdürü

Mercedes-Benz Türk'te kurumsal iletişim müdürlüğüne atanan isim belli oldu.

12.02.2020 - 10:35 | MediaCat

Mercedes-Benz Türk’te geçtiğimiz üç yıldan bu yana Ezgi Yıldız Kefeli tarafından sürdürülen kurumsal iletişim müdürlüğü görevine Miray Kutlu atandı. Şubat 2020 itibarıyla yeni görevine başlayan Kutlu’nun görevi devraldığı Ezgi Yıldız Kefeli’yse Mercedes-Benz Otomobil ve Hafif Ticari araçlar operasyonlarını sürdüren, Mercedes-Benz Otomotiv A.Ş’de bayi ağı yönetimi müdürü olarak kariyerine devam edecek.

Mercedes-Benz Otomotiv A.Ş. Bayi Ağı Yönetimi Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli

Avusturya Lisesi’nin ardından Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Miray Kutlu, Mercedes-Benz bünyesindeki faaliyetlerine 2011 yılında firmanın Bayi Yönetimi departmanında başladı. Kutlu, Bayi Ağı Geliştirme departmanında farklı alanlarda görev aldıktan sonra 2019’da aynı birime grup müdürü olarak atandı.

Ocak 2020 itibarıyla yeni görevine atanan Ezgi Yıldız Kefeli’yse 2006 yılından bu yana Mercedes’in dünya ve Türkiye operasyonlarında farklı birimlerde çeşitli kademelerde görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.