MediaCat

MediaCat’ten özel ek: Marka Hikâyeleri

Kurumları ve markaları, başrolünde oldukları hikâyeleri anlatmaya davet ediyoruz.

MediaCat’ten özel ek: Marka Hikâyeleri

Dikkat dağıtıcıların giderek arttığı günümüzde bireyleri tek bir ortak paydada buluşturabilmek giderek zorlaşıyor. Markalar için bu yolda en büyük kılavuz ise duygular. Çünkü tüm pazarlama öğretileri bir yana, disiplinlerarası en temel öğreti, duygulara dokunan hiçbir şeyin unutulmayacağı gerçeği.

Hikâyeler ise duyguların anahtarı. Hiçbir zaman eskimezler. Bir hikâyenin etrafında buluşur insanlar, hikâyeleri dinler, düşünür, ders çıkarır ve ardıllarına aktarır. Tarih ve gelecek arasında köprü kuran hikâyelerin dünyanın yaşadığı krizlerden çıkmasında da ayrı bir yerleri olmuştur.

Markalar dünyasında da durum farklı değil. Geçmişten günümüze uzanan yolculuklarında, katedilen yolda bir bütün oldukları tüketicilerinin yanı sıra ait oldukları kültürü, coğrafyasıyla birlikte yazarlar hikâyelerini.

MediaCat’in Marka Hikâyeleri ekinde, siz değerli kurumları ve markaları başrolünde olduğunuz hikâyeyi anlatmaya ve eke özel olarak oluşturacağımız Marka Hikâyeleri video serisinde yer almaya davet ediyoruz.

Bu prestijli ekte yer almak için MediaCat Reklam Departmanı (reklam@kapital.com.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.