MediaCat’e ilginç posta

MediaCat yazı işleri bugün ilginç bir posta aldı.

23.05.2013 - 10:01 | MediaCat

Bugün MediaCat ofisine fotoğrafta gördüğünüz imzasız levha ulaştı. ‘Biz MediaCat’i çok seviyoruz, o da bizi seviyor mu?’ yazan levhada bir QR kod bulunuyor. QR kod, Gençlik Platformu tarafından hazırlanmış bir sayfaya açılıyor.

Sayfada, “Gençlerin dilinden anlayarak genç iletişimcilerin sektöre hazırlık sürecini yönettiği için, yaptığı haberlerle sektörün nabzını tuttuğu için, sektörün idollerini köşe yazılarından takip etmemizi sağladığı için, dopdolu içeriği ile arşiv niteliğindeki kitapları bizlere kazandırdığı için, sektörün nabzını tutan etkinlikler, workshop’lar düzenlediği için, hem eğitici hem ufuk açıcı çizgide yayın yaptığı için biz MediaCat’i seviyoruz o da bizi seviyor mu?” diye soruluyor ve “Bizler de sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor, üniversitelerde eğitim ve seminerler sunuyoruz. MediaCat bize destek olur mu?” şeklinde bir teklif bulunuyor.

Henüz teklifin detaylarını konuşma fırsatımız olmasa da platforma şimdilik haber desteği verelim istedik.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.