McDonald’s CMO’sundan ayrılık kararı

McDonald’s Global CMO'su Silvia Lagnado görevinden Ekim ayında ayrılacak.

23.07.2019 - 10:19 | Sencer Uçar

McDonald's'ta CEO değişimi

McDonald’s Global CMO’su Silvia Lagnado, Ekim ayı itibarıyla görevinden ayrılma kararı aldı. Ad Age’in edindiği bilgilere göre, Lagnado’nun yerine herhangi bir isim atanmayacak ve marka yola global CMO’su olmadan devam edecek.

Silvia Lagnado’nun ayrılık kararını dün çalışanlarla paylaşan McDonald’s CEO’su Steve Easterbrook, 2015 yılından bu yana McDonald’s bünyesinde çalışan Lagnado’nun görev süresi boyunca önemli etkisinin olduğunun altını çizdi. Easterbrook, Lagnado’nun bu kararı yeni görevlere ve fırsatlara yelken açmak için doğru zaman olduğunu düşünerek aldığını da ekledi.

Her ne kadar Lagnado’nun koltuğuna yeni bir isim oturmayacak olsa da, Lagnado’ya raporlama yapan iki isim kıdemli başkan yardımcılıklarına yükseltildi. Buna göre Colin Mitchell McDonald’s Global Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı olurken, Bob Rupczynski de Global Pazarlama Teknolojileri Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.