Ford Otosan’da üst düzey atama

Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

23.07.2019 - 10:51 | MediaCat

Ford Otosan’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, 1 Ağustos 2019 itibarıyla Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcısı olarak görev alacak isim Dave Johnston oldu.

Kuzey İrlanda doğumlu Dave Johnston, lisans eğitimini Cambridge Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlamasının ardından aynı üniversitede İmalat Liderliği Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi aldı. 1995 yılında Ford İngiltere’de finans ve maliyet analisti olarak kariyerine adım atan Johnston, 2001 – 2010 yılları arasında farklı otomotiv firmalarında çalıştı. Ford ailesine 2010 yılında dönüş yapan Johnston, 2010 –  2011 yılları arasında Ford Asya Pasifik Şanghay Binek Araç Ürün Geliştirme Finans Müdürü, 2011 – 2013 yılları arasında da Ford Asya Bangkok CFO’su olarak görev aldı. Johnston, 2016 yılına kadar Ford Avrupa Ürün Geliştirme Finans Müdürü ve İmalat Finans Müdürü olarak çalışmasının ardından Ford Global Araç Programları Finans Müdürü olarak Ford Motor Company’nin gelecek araçları hakkında finansal sorumluluklar üstlendi. Johnston, Çin’deki görevi öncesinde iki yıl süreyle yine CFO pozisyonunda Ford Asya Pasifik Şanghay’da çalıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.