MediaCat

Marka ikonları İstanbullularla buluşuyor

Etkinlik ulusal ve uluslararası birçok markayı İstanbullularla buluşturacak.

Marka ikonları İstanbullularla buluşuyor

Brand Week Istanbul dinamizmi, kentin sokaklarına marka ikonlarıyla yansıyacak. 3 Kasım’da 12.00-13.00 ve 18.00-19.00 saatleri arasında Kanyon‘da, 8 Kasım’da 14.00-15.00 saatleri arasındaysa Bağdat Caddesi‘nde eğlenceli bir geçit töreni yapmaya hazırlanan yerli ve yabancı birçok marka ikonu İstanbullularla buluşacak. Marka mesajlarını, daha kişisel ve samimi hale getirmek üzere işe koşulan marka ikonları, bu kez de İstanbullularla iletişim kuracak. Brand Week Istanbul’un en coşkulu ve en “gürültülü” anlarına sahne olan İkonlar Yürüyüşü’ne bu yıl da birçok marka katılım gösteriyor.

Renkli kalabalık

Bu yıl yürüyüşe konuk olan ikonlar arasında kimler yok ki… Aras Kargo‘nun Araslar’ı, Cheetos‘un Chester’ı, Domestos‘un hafif agresif ve esprili mikrobu, Turk Telekom‘un kanto uzmanı Tekno Tekir’i, Opet‘in hızı ve esnekliği temsil eden Opedo’su, Michelin‘in asırlık Lastik Adam’ı ve Adel‘in harikalar diyarı Adeland’ın sevilen karakterleri… İki de çiftimiz olacak yürüyüş seremonisinde: Arçelik‘in Çelik ve Çeliknaz ikilisiyle Algida‘dan Aslan Max ve güzel eşi Leena. Etkinliğin ilk gününe ev sahipliği yapacak Kanyon Alışveriş Merkezinin ikonları da töreni şenlendirecek katılımcılar arasında.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Brand Week Istanbul, Marka İkonları Yürüyüşü de aralarında olmak üzere birçok atölye çalışması, etkinlik ve seminerle pazarlama sektörü dışında yer alsa da yaratıcı fikir ve pratiklere değer veren insanlara da dokunmayı hedefliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.