MediaCat

Leo Burnett ve Arc’da yeni görev tanımları

Publicis Grup ajanslarından Leo Burnett ve Arc Worldwide, Kuzey Amerika

Leo Burnett ve Arc’da yeni görev tanımları

Publicis Grup ajanslarından Leo Burnett ve Arc Worldwide, Kuzey Amerika eş başkanları Rich Stoddart ve Juan Carlos Ortiz’in de katılımıyla düzenledikleri toplantıda, iki ajansın yeni idari sorumluluklarının çerçevesini belirledi.

Burnett ve Arc, geçen Aralık ayında müşterilerine daha iyi hizmet sunmak ve destek sağlamak için çalışmalarında daha yakın ve sıkı bir ortaklık kuracaklarını açıklamışlardı.

Adweek internet sitesinin haberine göre, yeni görev tanımları çerçevesinde Landsberg, Arc’daki başkanlık görevine devam edecek ve bunun yanı sıra Burnett’ın genel kurumsal strateji yöneticiliği ve tüm geliştirme çalışmalarını yürütecek ve Tom Bernardin’e düzenli raporlamada bulunacak. Stoddart, hesaplar ve mevcut müşteri ilişkileri yönetiminin yanı sıra hem Burnett hem de Arc’ın Chicago ve Detroit ofislerini idare edecek. Ortiz ise, Arc’ın San Francisco ofisi ve Burnett’ın Lapiz’deki işlerinin yanı sıra, Toronto ve Meksika’daki çalışmaları da yürütecek. Bunlara ilaveten Arc ve Burnett’ın Kuzey Amerika’daki tüm ofislerinin kreatif departmanlarının gözetimini de yürütecek.

Bir süre önce ajanstan ayrılacağına dair açıklama yapan Arc Global Başkanı Marc Landsberg de bu toplantıda, ayrılmaktan vazgeçtiğini ve kalma kararı verdiğini ifade etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.