MediaCat

Kusursuz köpek türü olarak Meowzer

Whiskas, bazılarının kusursuz köpekten ziyade aslında bir kedi aradıklarını fark etmelerini istiyor.

Pek çok insan yaşamında bir köpeğe yer açmak istese de internet arama verilerine bakıldığında bakım gerektirmeyen köpek arayışının ağırlık kazandığı görülüyor. Kedi maması markası Whiskas ise insanların bu arayışını, yarattığı yeni bir köpek türüyle, kusursuz köpek türü Meowzer ile karşılamak istiyor.

Eğitim ya da dışarı çıkarılması gerekmeyen, havlamayan, evde kalabilen ve kendisini temizleyebilen Meowzer elbette kediden başkası değil. Whiskas Yeni Zelanda’dan Bianca Malcolm, “Yalnız kalabilen miskin köpek ırkları için yapılan arama miktarı geçtiğimiz yıl iki katına çıktı, bu yılın bitimine kadar yüzde 50 daha artacağı öngörülüyor. İnsanlar havlamayan, gezdirilmesi ya da eğitilmesi gerekmeyen, evde uzun süre kalmaktan mutlu olan köpekler arıyor. Yani başka bir deyişle kedi arıyorlar” diyor.

Colenso BBDO Kreatif Grup Direktörü Kimberley Ragan da mükemmel köpeğin zaten var olduğunu, tek ihtiyacın isim değişikliği olduğunu söylüyor.

Meowzer, Whiskas’ın hayvan sahipsizliğini sonlandırma amacıyla yürüttüğü küresel faaliyetlerinin bir parçası. Marka, köpeklerin “uyumsuzluk” gerekçesiyle barınaklara geri gönderilmesini önlemeyi ve hayvan sahiplenmek isteyen potansiyel bakıcıları kedi sahiplenmeye yönlendirmeyi hedefliyor.

Kampanya The Dogist’in kurucusu influencer Elias Weiss Friedman tarafından tanıtılırken aynı zamanda TikTok’ta Puppysongs’un özel bestesiyle de destekleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.