MediaCat

Digital Age Tech Summit’ten yepyeni bir eğitim programı

Oyun ekosistemi ile markalar dünyasının kesişim noktaları Gaming and Branding kapsamında ele alınacak.

Oyun ekosistemi markaların hızla entegre olduğu, piksellerin tutkuyla buluştuğu dinamik bir alan. Digital Age Tech Summit kapsamında ilki bu yıl hayata geçirilecek Gaming and Branding eğitim programının amacı ise, oyun ekosisteminin markalar dünyası için sunduğu potansiyeli tüm ayrıntılarıyla ortaya koymak.

Oyunlar ile markaların kesiştiği noktaların alanında uzman isimlerle ele alınacağı Gaming and Branding yedi oturumdan oluşacak. Oturumlarda; markaların oyun içi reklam verirken izlemesi gereken stratejilerden oyuncuların satınalma eğilimlerine, üretken yapay zekânın oyun tasarımına etkisinden platformların gaming sektöründeki paydaşlarla işbirliklerine kadar geniş kapsamlı içerikler sunulacak.

Kimler Katılabilir?

  • Yeni kitlelere oyun dünyasına girerek ulaşmak isteyen profesyoneller,
  • Oyun dünyasındaki tüketici davranışlarını öğrenmek isteyenler,
  • Bir pazarlama aracı olarak oyunu merak edenler,
  • Platformların markalar ve oyun dünyası için sunduğu yenilikleri bilmek isteyenler,
  • Oyun dünyasındaki etkili pazarlama iletişimi vakalarını öğrenmek isteyenler,
  • Markalarla işbirliği yapmak için doğru stratejiyi merak eden oyun dünyası profesyonelleri.

Joygame CEO’su Burak Günsev, Game-In-Turkey Kurucusu Ozan Aydemir, Ipsos Türkiye Sosyal Dinleme ve Analitik Hizmet Birimi Lideri Özlem Bulut Sönmez Yalçın, Ipsos Türkiye Müşteri Yönetimi Kıdemli Direktörü Arda Özkan, Google Türki̇ye, Fi̇nans, Otomoti̇v, Telekom ve FMCG Sektörleri̇nden Sorumlu Sektör Li̇deri̇ Hilmi Aydın ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Çağla Gül Şenkardeş’in deneyimlerini paylaşacağı Gaming and Branding eğitimimin detaylı programına buradan ulaşabilir, yerinizi ise bu bağlantıdan ayırtabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.