MediaCat

Haluk Erkmen’in Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2017 favorilerini paylaşıyor.

Haluk Erkmen’in Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17-24 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak geçen yıl ilkini yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh ve Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Alametifarika Kreatif Direktörü Odisseas Sevsevme, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık ve Manajans/JWT Kreatif Direktörü Sami Basut‘un ardından, Puck Global Kreatif Direktörü Haluk Erkmen ile devam ediyoruz.

İşte Haluk Erkmen’in “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dediği kampanyalar…

The Refugee Nation – Amnesty International

Ajans: Ogilvy & Mather New York, ABD

Günümüzün en büyük sorunlarından göçmen konusuna inanılmaz büyüklükte bir iş ile dikkat çekmiş. Fikir bir yana, dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Olimpiyatlar üzerinden bu konuya dikkat çekerek başlı başına müthiş bir medya kullanımı sağlamış. Grand Prix’e kadar yolu var diye düşünüyorum.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.