MediaCat

Koç Holding yeni kreatif ajansını seçti

Koç Holding’in kreatif ajansını belirlemek üzere açtığı konkur sonuçlandı.

Koç Holding yeni kreatif ajansını seçti

Koç Holding, Koç kurumsal markasının iletişim çalışmalarındaki çözüm ortağında değişikliğe gitti. Şirket, kreatif ajansını belirlemek üzere açtığı konkurun sonucunda yola Tribal Worldwide İstanbul ile devam etme kararı aldı.

Tribal Worldwide İstanbul, yeni dönemde Koç Holding’in marka varlık nedeni odağında hayata geçirdiği toplumsal projelerin iletişim ve reklam faaliyetlerini, kreatif ve stratejiyi kapsayan bütüncül bir bakış açısıyla ele alacak. Holdingin kurumsal markasının iletişim yolculuğu ve Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel iletişim faaliyetlerinin sorumluluğu da yine ajansa ait olacak.

Koç Holding Kurumsal Marka Koordinatörü Okyar Tuncel, konkur sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada, “Ülkemizin en itibarlı markası olan Koç kurumsal markamızın itibarını korumak ve kamuoyu nezdindeki saygınlığını artıran projelerimize devam etmek en önemli önceliğimiz. Bu yolda bize 11 sene boyunca çok kıymetli projelerimizde hizmet sağlayan ajansımız Publicis Türkiye’ye katkılarından dolayı teşekkür ediyor; yeni ajansımız Tribal ile başta Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl projeleri olmak üzere, bundan sonraki tüm faaliyetlerimizde toplumumuzun sahipleneceği ve gurur duyacağı başarılara ulaşmayı temenni ediyoruz. Samimi, amaç odaklı ve kapsayıcı marka yönetim anlayışımızdan ödün vermeden, değer temelli itibar yönetimi anlayışımızı yeni çözüm ortağımızla da uygulamaya devam edeceğiz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.