MediaCat

Albaraka Türk’ün reklam konkuru sonuçlandı

Albaraka Türk kreatif iletişim çalışmalarını yürütecek ajansı seçti.

Albaraka Türk’ün reklam konkuru sonuçlandı

Katılım bankası Albaraka Türk’ün reklam ajansını belirlemek üzere açtığı konkur süreci sona erdi. Banka, yeni dönemde RED and GREY ile çalışma kararı aldı.

Albaraka Türk’ün yeni vizyonu ve değişen teknolojilere odaklı bakış açısından yola çıkarak hazırlanacak tüm reklam iletişimleri, RED and GREY’in imzasını taşıyacak.

RED and GREY Ajans Başkanı Furkan Reis, işbirliğini, “Albaraka Türk gibi büyük ve köklü bir bankanın lead kreatif ajans konkurunu almaktan çok mutluyuz. Dijital ve konvansiyonel reklamcılığı aynı potada eriten bir ajans olarak yeni dönemde birlikte çok güzel, keyifli ve etkili işler yapacağımıza inanıyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

Albaraka Türk Kurumsal İletişim ve Marka Müdürü Esad Doğanlı ise, “Şeffaf ve kurumsal yapımızdan ödün vermeden sürekli yenilediğimiz müşteri odaklı yaklaşımımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sürdürülebilir ve emin adımlarla ilerlemenin hem bankamız hem de müşterilerimiz nezdinde öneminin farkındayız. Günün teknolojik ve toplumsal dinamiklerini yakından takip ederek bankamızın iletişim süreçlerini de güncelleme gayretindeyiz. Entegre iletişimle doğru kitleye, doğru mecrada, doğru mesaj ile markaları ileri götürmek için koşan RED and GREY ile yeni dönemde beraber ilerleyeceğimiz için heyecanlıyız. Dokuz yıl gibi uzun bir süre birlikte çalıştığımız Puck Global kreatif ajansımıza da markamıza sundukları katkılar için en içten teşekkürlerimizi ifade ediyoruz” eklemesinde bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.