Kırmızı Ödülleri’nden dijital açılım

Bu yıl Kırmızı’da, Kırmızı Dijital ile bir ilk yaşanacak.

11.03.2016 - 15:07 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Kırmızı Ödülleri’nden dijital açılım

Reklam ajanslarının, çalışanlarının ve reklamverenlerin başarılarının ödüllendirildiği Kırmızı Ödülleri bu yıl 13’üncü kez düzenleniyor. Ödül töreni, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde 26 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek.

Dijital pazarlama iletişimine ev sahipliği yapacak olan Kırmızı Ödülleri’nde bu yıl, geleneksel reklamların yanı sıra dijital reklamlar da ödüllendirilecek. Dijital reklamlar Kırmızı’da son birkaç yıldır sınırlı sayıda kategoriyle ödüllendirilse de, bu yıl Kırmızı Dijitalde En İyiler Reklam Ödülleri başlığı altında ilk kez düzenlenecek yarışmayla 46 kategoride yarışabilecek.

Bu yıl, 1 Mayıs 2015-15 Nisan 2016 tarihleri arasında ilk kez online platformlarda yayınlanmış projelerin yarışacağı Kırmızı Dijital’de sırasıyla; Web Kategorileri, Mikro Site, Entegre Kampanya Kategorileri, Video Kategorileri, Sosyal Medya Kategorileri, Medya Kategorileri, Mobil Kategoriler, Sosyal Sorumluluk Kategorileri, Brands & Stories Kategorileri, Zanaat Kategorileri Ve Özel Kategoriler yer alıyor.

Kırmızı, Kırmızı Bölge, Kırmızı Dijital ve Kırmızı Uluslararası Film Festivali (UAFF) Afiş Yarışması başvurularını; başkanlıklarını Y&R Brands İstanbul CEO’su Arzu Ünal’ın yaptığı dört farklı jüri değerlendirecek.

Yarışma 17 Nisan’a kadar Kirmiziodulleri.com adresinden başvuruları kabul ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.