Lions Health ve UNICEF’ten işbirliği

Young Lions Health Award genç yaratıcı ve reklamverenleri bekliyor.

11.03.2016 - 15:33 | Haluk Kasarcı

Lions Health yaratıcılık dünyasına merhaba dedi

Sağlık iletişiminde hayat değiştiren yaratıcı çalışmaları kutlamak ve onurlandırmak adına hayata geçirilen Lions Health, bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek Young Lions Health Award için UNICEF’le işbirliği içinde olacağını duyurdu.

Genç yaratıcı ve reklamverenlerden çocukların bilişsel, sosyal ve duygusal gelişiminde oyunun önemine yönelik farkındalığı artıracak entegre bir pazarlama kiti hazırlamalarını bekleyen yarışmada bu yıl ortaya koyulan fikirler UNICEF’in Early Childhood Development programı kapsamında yapacağı iletişim çalışmalarına dahil edilecek.

Lions Health Festival Direktörü Louise Benson işbirliğine dair yaptığı açıklamada “Bu ödülü üst üste ikinci kez hayata geçirebildiğimiz için çok mutluyuz. Young Lions Health Award, sektörün genç yeteneklerini ön plana çıkaracağı gibi UNICEF’le olan işbirliğimiz sayesinde tüm dünyadan birçok çocuğun da iyiliği için işe yarayacak.” ifadelerini kullandı.

Dijital aktivasyon, basın ilanı ve video içermesi gereken başvurular, aralarında UNICEF İyi Niyet Elçisi Shakira’nın yanı sıra Publicis Healthcare Communications Group Grup Başkanı Alexandra von Plato ve CDM Group başkanı Josh Prince’in de bulundukları uzman isimlerden kurulu jüri tarafından değerlendirilecek.

2016 Young Lions Health Awards Jürisi

  • Shakira, UNICEF Goodwill Ambassador
  • Pia Rebello Britto, Chief of Early Childhood Development, UNICEF
  • Al Race, Deputy Director and Chief Knowledge Officer, Harvard Center for the Developing Child
  • Josh Prince, President, The CDM Group
  • Claudia Gonzalez Romo, Chief of Public Advocacy, UNICEF
  • Alexandra von Plato, Group President, Publicis Healthcare Communications Group

30 yaşın altındaki iletişim ve pazarlama profesyonellerinin kampanya konseptlerini online olarak yapacakları başvurularla iletecekleri Young Lions Health Award’un kazananları, 18-19 Haziran’da Cannes’da gerçekleşecek Lions Health’i yerinde izleme fırsatı elde edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.