Boyner’de üst düzey atama

Boyner'de pazarlama ve marka yönetimi genel müdür yardımcılığına atanan isim belli oldu.

06.07.2020 - 11:39 | MediaCat

Moda perakendesi şirketi Boyner’de pazarlama ve marka yönetimi genel müdür yardımcılığına Nurçin Koçoğlu atandı.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezuniyetinin ardından Grenoble Ecole de Management’da dijital iş stratejisi eğitimi alan Koçoğlu, kariyerine Mercedez-Benz Türk’te başladı. Mercedes-Benz Türk’ün ardından yedi yıl boyunca Turkcell’de farklı birimlerde yöneticilik görevinde bulunan Koçoğlu, ardından, Hepsiburada Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü & İcra Üyesi olarak çalışmalarını sürdürdü. MediaMarkt’ın marka ve dijital dönüşümünde de görev alan Nurçin Koçoğlu 2015’te Türk Telekom Kurumsal Pazarlama İletişimi Direktörü olarak çalışmaya başladıktan iki yıl sonra, 2017’de, danışmanlık şirketi Canvas’ın kurucu ortağı oldu.

1 Temmuz 2020 itibarıyla Boyner Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak yeni görevine başlayan Nurçin Koçoğlu, Boyner’in fiziksel mağazacılık ve online kanallarının tüm pazarlama ve marka stratejisi süreçlerinin ve Morhipo da dahil müşteri hizmet kanallarının entegre yönetimine liderlik edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.