İtalyan operatör gerçek iletişimi hatırlatıyor

Her şey teknoloji demek değil

05.09.2014 - 14:53 | Haluk Kasarcı

Teknolojinin getirdiği yeniliklerin ikili ilişkileri ne denli değiştirdiği malum. Devrim niteliğinde olduğu iddia edilen kimi yenilikler öylesine çabuk ve sorgulamadan benimsenmiş durumda ki, çoğu zaman “eski güzel günler” hiç olmamış gibi davrandığımız oluyor. İtalya’nın en büyük üçüncü operatörü olan Wind, teknolojinin ve süratle hayatlarımızı değiştiren iletişim çağının her şey demek olmadığını kendini sorgulayan imaj reklamı ile ortaya koyuyor.

Babasını özleyen ve bunu aradaki kilometrelerce mesafeyi aşmadan, bir telefonla ifade edebilecekken Londra’dan İtalya’ya babasını ziyaret etmeye giden genç bir adamın hikâyesini anlatan duygu yüklü film Ogilvy & Mather İtalya imzası taşıyor. Yönetmenlik koltuğunda Giuseppe Capotondi’nin yer aldığı filmin müziği ise Coldplay’den. Grubun Paradise albümündeki To Build A Home adlı eserin iyiden iyiye anlam kazandığı film “teknoloji her şey demek değildir” mesajı ile son buluyor.

[youtube]http://youtu.be/JSWDo95hNR0[/youtube]

Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.