Sezonun ilk yayınıyla Halk Arenası Sosyal TV listesinde

4 Eylül’de Twitter’da en çok konuşulan programlar.

05.09.2014 - 14:12 | MediaCat

Kiraz Mevsimi, yeni bölüm hazırlıklarını yapan izleyicilerin parmak uçlarında günü birinci sırada kapattı. Bir yanda yeni bölümle ilgili yorumlar ve ekran görüntüleri paylaşılmaya devam ederken bir yandan da @kirazzmevsimi, @foxturkiye, @serkancayoglu, @ozgecangurel en çok etkileşime geçilen hesaplar oldu. Sosyal TV izleyicileri içerik üretirken en çok #özgegürel, #öyküayaz, #kirazcanlar ve #kmailesi etiketlerini kullandı.

Medcezir, sezon açılışını ertelerken hayranlarına güzel haberler verdi. Dizi Seul Drama Awards’da “En İyi Drama” dalında Silver Bird ödülü kazandı. Gün boyu Sosyal TV izleyicileri, dizi ekibine desteklerini ve paylaşımlarını eksik etmedi. Çağatay Ulusoy ve Ece Yörenç’in sahnede ödülü kabul ettikleri kareler izleyiciler arasında sıkça paylaşıldı. Koreli hayranların Çağatay Ulusoy’a gösterdikleri ilgide Türk izleyiciler arasında ayrıca konuşuldu. Dizinin sevilen oyuncuların TanerÖlmez’in Tweeti “#seouldramaawards en iyi drama dalinda Silver Bird ödülü #Medcezir @startv @cagatayulusoyy @eceyorenc” Top Tweet oldu.

Kara Para Aşk, Çarşamba günü yeni sezona hızlı bir giriş yapmıştı ve Perşembe gecesi yayınlanan tekrar bölümü ile Sosyal TV izleyicilerini gene ekranlarının ve klavyelerinin başına kilitledi. İlk bölümün tekrarı 1,747 izleyiciden toplamda 3,033 Tweet aldı ve yayılımda 5,912,825 izleyicinin Twitter akışında yer aldı.

Benim Adım Gültepe’de sezona hızlı giren diziler arasındaydı ve ilk bölümünün tekrarı ile Sosyal TV’de günü dördüncü sırada kapattı. Sosyal TV izleyicileri kendilerini Ekin Koç’un oyunculuğu ve performansı üzerinde konuşmaktan alamazken dizinin kadrosu da izleyicilerden bir kez daha onay aldı. Dizinin Çarşamba günü Kara Para Aşk ile aynı gün başlatılmasının hata olup olmadığını da sorgulayan izleyicilerin bir kısmı Çarşamba günü diziyi izleyemedikleri için ilk defa ekran başına geçip bir de Benim Adım Gültepe’yi izlediklerini dile getirdi.

Halk Arenası, dün akşamki bölümünü İzmir’den canlı yayınladı ve konukları Yılmaz Özdil, Müjdat Gezen, Hakan Aygün ve Atilla Sertel oldu. Sosyal TV izleyicilerinin geçen sezon da ilgi ile izledikleri program sezonun ilk yayını ile Sosyal TV’de beşinci sırada yer aldı. Yılmaz Özdil’in köşk ile ilgili açıklamaları izleyiciler tarafından hızla paylaşılırken, bir yandan da İzmir’in sorunları tartışıldı.

 

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 4 Eylül 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.