Instagram’dan küçük işletmelere destek

Küçük İşletmeleri Destekle çıkartması ile küçük işletmelerin desteklenmesi amaçlanıyor.

12.05.2020 - 10:00 | Sencer Uçar

Instagram'dan küçük işletmelere destek

Coronavirus salgını nedeniyle bir dizi zorlukla karşı karşıya olan küçük işletmelerin yeni müşterilere ulaşmalarını sağlama ve hizmet sundukları kişilerle bağlantıda kalmalarına yardımcı olma niyetindeki Instagram, insanların küçük işletmeleri keşfedebilmeleri ve destekleyebilmeleri adına yeni yöntemi Küçük İşletmeleri Destekle çıkartmasını sundu.

Kullanıcıların işletmelere sevgilerini Hikâyeler’de kolayca gösterebilmelerine olanak tanıyan Küçük İşletmeleri Destekle çıkartması, bahsedilen işletme hesabının bir önizlemesini sunuyor. İnsanlar çıkartmayı kullandıklarında hikâyeleri ortak bir Instagram hikâyesine ekleniyor. Bir kullanıcı, takip ettiği kişilerin desteklediği işletmeleri ortak Instagram hikâyesinde görüntüleyebiliyor.

Çıkartmalarda kendisinden bahsedilen işletmeler, içeriği kendi hikâyelerinde tekrar paylaşabiliyor ya da kendilerini etiketleyen kişilere mesaj gönderebiliyor. İşletmeler, Küçük İşletmeleri Destekle çıkartmasını topluluklarındaki diğer girişimcilere seslenmek için de kullanabiliyor.

Kaynak: Business.instagram.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.