Kitapçıdan seyahat acentesi olur mu?

Dallas'ta bir kitapçı, evlerinin dört duvarı arasında bunalanları kitaplar arasında yolculuğa davet ediyor.

12.05.2020 - 10:16 | Arzu Nilay Kocasu

Coronavirus nedeniyle dünyanın dört bir yanında pek çok işletme kepenklerini belirsiz bir süreliğine indirdi. Pandeminin merkez üssü ABD’nin Dallas şehrinde bulunan kitap cafe The Wild Detectives de COVID-19 nedeniyle zor zaman geçiren küçük işletmelerden biri.

Virüs öncesi dönemde kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan ve hedef kitlesinin rağbet ettiği bir işletme olan kitapçı, belirsiz geleceğine biraz ışık tutmak için, kendisine yeni bir strateji belirleyerek yeni bir kimlikle hizmet veriyor bir süredir; bir seyahat acentesi olarak. Ancak bu seyahat acentesi, bildiğimiz acentelerden değil. Evlerinin dört duvarında bunalanlara başka diyarlarda yolculuklar vadeden The Wild Detectives’in bu yolculuklar için sağladığı tek vasıta kitaplar.

Proje kapsamında herkesi www.gobookatrip.com adresine davet eden The Wild Detectives, kitap kurtlarına hangi şehre gitmek istediklerini sorarak, onlara özlem duydukları şehirlerin ruhunu yansıtan kitaplar öneriyor.

Kaynak: Lareclame.fr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.