MediaCat

İnci Küpeli Kız’dan buz gibi bir jest

Coca-Cola, Masterpiece kampanyasını São Paulo’daki 3D billboard’uyla sokağa indiriyor.

İnci Küpeli Kız’dan buz gibi bir jest

Coca-Cola, bir kola şişesinin hayat bulan ünlü tablolar arasında gidip geldikten sonra Vermeer’in İnci Küpeli Kız’ının elinden her şeyden habersiz bir ziyaretçiye ikram edildiği Masterpiece (Başyapıt) kampanyasını São Paulo Guarulhos Havalimanı’na yerleştirdiği bir 3D billboard’la taçlandırdı.

Kırmızı bir perdenin arkasından çıkıp yanındaki reklam panosundaki kolalardan birini kapan İnci Küpeli Kız, şişeyi şakacı bir tavırla fırlatıp yakaladıktan sonra billboard’un hemen altındaki gerçek otomata bağlı bir oluğa bırakıyor. Böylece havalimanına yolu düşenler, meşhur 17. yüzyıl tablosunun ana öznesinin elinden bir şişe Coca-Cola içme ayrıcalığına erişiyor.

Coca-Cola Brezilya Pazarlama Direktörü Ted Ketterer, David Miami ve JCDeaux tarafından hayata geçirilen açıkhava kampanyasının teknoloji ve gerçek hayat arasındaki çizginin bulanıklaştığı bir dönemde tüketiciler için büyülü anlar yaratma hedeflerinden doğduğunu ifade ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.