MediaCat

Bazı hazlar metaverse’te bulunmaz

Magnum’dan iddiasını metaverse ile kanıtlayan kampanya.

Bazı hazlar metaverse’te bulunmaz

Metaverse türlü hazlar vadedebilir ancak gerçek hayattaki tüm hazların yerini doldurabileceğini söylemek güç. Magnum’a göre, metaverse’te eşi olmayan hazlardan biri de Magnum dondurma keyfi.

LOLA MullenLowe Madrid tarafından hazırlanan anti-metaverse kampanyası #NotAvailableInTheMetaverse’te sanal gerçeklik gözlüğünü takan insan değil, avatar. Gerçek dünyada olmayan birinin Magnum hazzını tatması ne kadar mümkün olabilir?

Magnum kampanya kapsamında sanal influencer’larla da işbirliği yapıyor. Sanal influencer’lar, VR gözlükleri taktıkları paylaşımlarında gerçek dünyadan kimi hazları tatmak için metaverse’ten çıkma isteklerini dile getiriyor. Reklam filminin tamamı ise Decentraland’de düzenlenen Metaverse Moda Haftası’nda gösterilecek.

LOLA MullenLowe Yönetici Kreatif Direktörü Tomas Ostiglia, “Metaverse bugün bile gelişim aşamasında. Birçok beklentinin yanı sıra şüphe de yaratıyor. Magnum gerçek hazzı kutlayan bir dondurma markası olduğundan, marka konumlandırmasını özellikle bu topluluğa yönelik geliştirmeyi sürdürmek için metaverse’e dair şüphe dalgasından yararlanmanın büyük bir fırsat olduğunu değerlendirdik” yorumunda bulunuyor.

Magnum Küresel Dijital Marka Müdürü Sara Paixao, “Hazzın temsilcisi bir marka olarak, hazzı temsil etmemizin nedeni Magnum dondurmasını ısırmanın eşsiz deneyimidir. Hazzın hem online hem offline dünyada bulunabileceğine inanıyoruz ancak dondurma yeme keyfi sanal dünyada yok. Magnum metaverse’te bulunamazken, herkesi offline’da zaman ayırmaya ve Magnum yemenin gerçek hayattaki keyfini yaşamaya yönlendirmek istedik. Bu nedenle, kullanıldığında gerçek dünyada Magnum indirimi sağlayan Magnum sanal gözlüklerini yarattık” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.