MediaCat

Walther Kranz’dan genç iletişimcileri buluşturan seri

İletişim ajansı Walther Kranz, üniversite öğrencileriyle sektör profesyonellerini buluşturacak yeni etkinlik serisi Zeitgeist Meetup’ı başlatıyor.

Walther Kranz’dan genç iletişimcileri buluşturan seri

Bu yıl ikinci yaşını dolduran ve bankacılık, lojistik, blockchain, teknoloji, yatırım, oyun, siber güvenlik gibi farklı sektörlerden markalara hizmet veren iletişim ajansı Walther Kranz, yeni etkinlik serisi Zeitgeist Meetup’ı duyurdu.

Her ayın son cuma sabahında iletişim dünyasına ilgi duyan üniversite öğrencilerinin katılımıyla Beyoğlu’ndaki Türk Alman Kitabevi’nde gerçekleşecek olan Zeitgeist Meetup, öğrencilerle sektörün değerli isimlerini bir araya getirecek.

Almancada “zamanın ruhu” anlamına gelen “zeitgeist” kelimesi, toplumun belirli bir zaman dilimindeki düşünce yapısını ve ruh halini ifade ederken; söz konusu dönemin entelektüel, ahlaki ve kültürel iklimine egemen olan eğilimleri de kapsıyor. Seriye ismini veren Zeitgeist ile hem dijital yerliler olarak nitelendirilen Z Kuşağı’nın iletişim süreçlerine ve uygulamalarına olan adaptasyonu üzerinde duruluyor hem de günceli ve yeniyi yakalama kabiliyetine dikkat çekiliyor. Bu anlayışla çıkılan yolda, sektörde edinilen önemli kazanımların ve birikimlerin; iletişim dünyasındaki güncel konjonktürün dilini şekillendiren, yeni trendler oluşturan ve geleceğe yön veren gençlerle paylaşılması hedefleniyor.

Walther Kranz öncülüğünde nisan ayında başlayacak ve geleceğin iletişim profesyonellerini buluşturacak serinin ilk etkinliğinin konukları Walther Kranz Kurucu Ortağı ve CEO’su Samet Özetci ile Walther Kranz Kurucu Ortağı ve Medya Direktörü Bilal Boğa olacak.

“Genç iletişimcilerin sektör profesyonelleriyle buluşmalarını sağlayacağız”

Zeitgeist Meetup serisine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Walther Kranz Kurucu Ortağı ve CEO’su Samet Özetci, “Walther Kranz olarak sektöre adım attığımız günden bu yana 50’nin üzerinde markanın iletişim süreçlerini yönettik ve markalaşma yolculuklarına katkı sağladık. Bu süre zarfında gerek staj dönemlerinde gerek de proje bazlı etkinliklerde birçok öğrenci arkadaşımızla birlikte çalışma imkânı bulduk. Şimdi de hayata geçireceğimiz Zeitgeist Meetup ile genç iletişimcilere temas edecek, tecrübelerimizi aktaracak ve sektör profesyonelleriyle buluşmalarını sağlayacağız. İletişim sektörüne ilgi duyan tüm gençleri; ‘zamanın ruhu’ temasıyla iletişim dünyasındaki yeni yaklaşımları ve uygulamaları konuşacağımız Zeitgeist Meetup’a davet ediyoruz” dedi.

“Sektöre yeni iletişimcilerin katılması adına kapsamlı bir süreç yöneteceğiz”

Zeitgeist Meetup etkinliğinin detaylarına değinen Walther Kranz Kurucu Ortağı ve Medya Direktörü Bilal Boğa, “Zeitgeist Meetup, ajans olarak büyük heyecanla başlayacağımız bir seri olacak. Sektörün geleceğinde rol oynayacak öğrenci arkadaşlarımızla buluşacak olmak, iletişim dünyasına nasıl adım atabileceklerini anlatmak ve alandaki uzman isimlerle buluşturmak etkinliğin temelini oluşturacak. Bu anlamda her ay düzenleyeceğimiz Zeitgeist Meetup ile sektöre yeni iletişimcilerin katılması adına kapsamlı bir süreç yöneteceğiz. Bizler için genç iletişimcilerle sektör profesyonellerini buluşturmanın yanı sıra Walther Kranz ajans familyasını anlatmak adına da önemli bir fırsat olacak. İlk ay Walther Kranz’ın kurucuları olarak bizlerin ve ardından da sektördeki önemli isimlerin yer alacağı buluşmalara ilgili tüm genç arkadaşlarımızı davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Zeitgeist Meetup’ın etkinlik duyurularına ve kayıt formuna Walther Kranz resmî Instagram hesabından erişmek mümkün.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.