MediaCat

Lezzeti değil nefreti sınayan tadım testi

Bitki bazlı mayonez NotMayo, lezzetinin onayını mayonez düşmanlarından alıyor.

Hayvansal bir gıdanın bitki bazlı alternatifini üretiyorsanız, ürünün orijinaliyle aynı lezzet ve dokuda olduğu iddianızı nasıl kanıtlayabilirsiniz?

Kraft Heinz ve NotCo işbirliğinden doğan bitki bazlı mayonez NotMayo’nun Gut imzalı kampanyasında bu iddia zekice kurgulanan bir tadım testiyle kuvvetlendiriliyor. Mayonez sevdalılarının değil, mayonezden nefret edenlerin ağırlandığı tadım testinde katılımcılara NotMayo’lu yiyecekler veriliyor. Önlerindeki yiyeceklerin içinde mayonez olmadığı (ya da NotMayo olduğu) söylenen katılımcılar, ilk ısırığı alır almaz gerçek mayoneze verecekleri tepkileri sergiliyor. Böylece mayonezin vegan versiyonunun yumurta ve yağ ile yapılandan tat, doku ve his açısından bir farkının olmadığı gösteriliyor.

Kampanya internet ve sosyal medyada yayınlanacak. En sevdikleri mayonez düşmanını etiketleyenler, NotMayo’yu denemek için yüzde 50 indirim kuponu kazanabilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.